Tilbake til alle rapporter

Hullete vei og ødelagt fartshump

Rapportert i kategorien Hull i vei av Monica Hovland 15:42, mandag 13 februar 2017

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Vinteren har ødelagt fartshumpen i Lerkeveien ved nr 9. Humpen har fått dype groper før og etter som gjør humpen for høy og bilene tar nedi, selv med lav fart. Dette må utbedres snarest mulig.

Litt lenger opp i veien, ved nr 10, har veien fått hull som også gjør at bilene tar nedi. Trenger snarlig utbedring for å unngå skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Korreksjon - hull lenger opp i veien er mellom nr 12 og 14.

    Sendt inn av Monica Hovland 15:44, mandag 13 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:17, mandag 13 mars 2017

  • Problemet delvis løst. Fartshumpen er reparert men fortsetter å sige. Hullet i veien er ikke reparert.

    Sendt inn av Monica Hovland 23:17, mandag 13 mars 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Monica Hovland 00:20, tirsdag 11 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter