Gatelykt 3899 fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Stian Gjertsen 19:18, mandag 13 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Pæren har blinket i en lengre periode før den sluttet å virke helt for en tid tilbake. Lykta står midt i en sving ved Vårstien 17A.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter