Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Eirik Jonsson 20:20, mandag 13 februar 2017

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Like utenfor Tysemarkjo 71 og utenfor Tysemarkjo 61, 5414 Stord, er det to gatelys som ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysene ble fikset i løpet av 36 timer. Kjempebra!

    Sendt inn av Eirik Jonsson 21:46, torsdag 16 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter