Stygt på liten "trekanttomt" jeg tror er kommunens, langs VM-løypen

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 11:33, torsdag 16 februar 2017

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Området står til forfalls, tilsynelatende ingen plan for oppgradering/utbedring/forskjønning. Til dels skjemmende for nabolaget. VM-løypen/Salomon Hill-etappen under sykkel-VM går rett forbi. Håper det kan beplantes eller ryddes her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter