Tilbake til alle rapporter

Parkering i vegkryss, farleg for unger og alle som ferdes der.

Rapportert i kategorien Parkering av stigovehalbrend@hotmail.com 13:46, torsdag 16 februar 2017

Sendt til Førde 4 minutter senere

Dei ansatte på bu og miljø på Steinavegen parkerer ikkje på parkeringsplassen men i vegkrysset, det er uoversiktlig, som skaper farlige hendelser for barn som leiker og andre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eg har teke eit nytt bilde i dag, to biler står der og ein lastebil som parkerer der kvar dag.

    Sendt inn av stigovehalbrend@hotmail.com 17:58, torsdag 16 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter