Trappetrinn/helle løsnet.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tom Sunde 22:37, fredag 17 mars 2017

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hellen som utgjør størsteparten av ett av trappetrinnene er helt løs, og står plassert opp til muren i trappen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Som fryktet, overlevde ikke steinhellen to helger på rad, og er nå dessverre å finne i "tusen biter" midt i trappen.

    Publisert anonymt 01:10, mandag 27 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:57, lørdag 15 april 2017

  • Mottok bekreftelse (epost) fra Statens Vegvesen at meldingen hadde blitt mottatt, kort tid etter jeg hadde registrert problemet her på FiksGataMi. Ukjent av årsak, har Statens Vegvesen (eller andre, for så vidt) ikke gjort noe med det. Idag ligger det en del rester av det knuste trinnet rett over trappen.

    Sendt inn av Tom Sunde 18:57, lørdag 15 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter