To gamle oljefat ved Nes Sykehjem

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 17:18, lørdag 18 mars 2017

Sendt til Tønsberg 1 minutt senere

To rustne oljefat ligger i gresset bak Nes Sykehjem

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:02, lørdag 15 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:26, søndag 14 mai 2017

  • Oljefatene ligger der fortsatt. Hurra for Tønsberg kommune😉.

    Publisert anonymt 08:26, søndag 14 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter