Har sendt beskjed om dette tidligere og fikk 5/4 dette svaret: Angående melding #32669 Tema: Vei Problem: Stikkrenner Beskjed: Utbedring/skraping er bestilt.. PR i dag 18/4 er hullet akkurat like stort til tross for at det har vært gjort mye skraping og lagt på grus på veien. Ser ut til at ingen gidder å gå ut av bilen og bruke spade.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Inger marie wilmann 21:21, tirsdag 18 april 2017

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Dette ligger i Stokkdslsvegen og skulle være enkelt å se. Mulig at et bil hjul ikke vil sette deg fast i hullet ennå, men før eller senere blir det stort nok.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Inger marie wilmann 23:33, tirsdag 16 mai 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter