Tilbake til alle rapporter

Telehiv på gangvei må fikses

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Snorre 19:01, torsdag 13 juli 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 3 minutter senere

20-30 cm langsgående telehiv må fikses

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gangveien der jeg går må fikses nede ved gangveien må fikses så fort som mulig kommer dem med jule på syklen kan vi velte å slå oss ta og fikse den så fort som mulig ta å se på dete

    Sendt inn av morten andre magnussen 10:22, lørdag 15 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter