Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som slår.

Rapportert anonymt 12:25, fredag 14 juli 2017

Sendt til Karmøy og Rogaland 4 minutter senere

Kumlokk som slår. Slettaveien er tilførselsvei til Barnehage, Idrettsanlegg, og "Karmøy Storhall", og er dermed veldig trafikert. Mye lyd i kumlokk, og ber om at dette utbedret snarest. Adresse er Slettaveien 107, 4276 Vedavågen 11/49 KV1521 HP1 m352 Lat: 59,286269 Long:5,242590

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter