Tilbake til alle rapporter

Overgrodd fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:57, onsdag 9 august 2017

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Snart helt overgrodd fortau. Snart skolestart og det kan bli farlige situasjoner om barn eller andre heller går ut i veibanen enn på fortauet. Fortauet er fra oppkjøringen til Stegane vis a vis rema 1000 i sletteviksveien .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 05:34, torsdag 7 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter