Tilbake til alle rapporter

Feilkonstruert kryss uten avløp for vann

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Thor Bjerke 12:53, torsdag 10 august 2017

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Etter at krysset ble ombygd for en del år siden er det alltid problemer med vann etter nedbør. På nordsiden er det sluk som ofte er tett. På sørsiden er det ikke avløp for vannet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei,

    Takk for tilbakemelding. Vi vil se på problemet.

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 13:33, torsdag 10 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:18, torsdag 7 september 2017

  • Kommuneentreprenøren er i gang med utbedringer

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 10:40, fredag 20 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter