Tilbake til alle rapporter

Mange biler parkerer like ved Veikryss, noe som skaper trafikkfarlige situasjoner. Ønsker parkering forbud skilt på riskaveien mellom eskemyrveien og kalamyrveien

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Sigve Thorkildsen 11:02, tirsdag 10 oktober 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Når man kommer til Riskaveien (fra Kalamyrveien) som er forkjørsveg står det ofte biler til venstre langs veien. Dette er på en bakketopp og det er umulig å se biler eller syklister

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter