Tilbake til alle rapporter

Manglande asfalt på gang- og sykkelvegen fleire stader ved Rajapack/sør for krysset Treveien-Osloveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Marianne 14:27, tirsdag 10 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Det manglar asfalt fleire stader på gang- og sykkelvegen. Spesielt i mørket kan dette føra til uønska, og gjerne farlege, situasjonar for syklistar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:03, tirsdag 7 november 2017

  • Vestby kommune tok raskt kontakt og opplyste om at saka var sendt Statens vegvesen region øst. SVV har ikkje gjort noko meir

    Sendt inn av Marianne 15:03, tirsdag 7 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter