Tilbake til alle rapporter

Dårlige fortauer, uklippede busker, ser forfærdelig ut

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Benedikta Theodors 12:54, mandag 13 november 2017

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Har bodd i denne gata i to år, aldri sett noe gjort til å ta tak i dette, skal ikke kommunen se etter det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:12, mandag

  • Det har ikke noe skjedd, jeg fik svar om å dette var statsvei, så det er ikke kommunen som skal fikse.

    Sendt inn av Benedikta Theodors 18:12, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter