Tilbake til alle rapporter

Brøytekant på snuplass

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:07, mandag 4 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Det har akkurat blitt brøytet i Tyriveien på Kvalvåg, og resultatet (nok en gang!) er en brøytekant over hele snuplassen i enden av veien. Dette er for dårlig! Det skaper problemer for oss som bor her når det er mye snø, da brøytekanten ligger igjen uavhengig av snømengde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter