Tilbake til alle rapporter

Bil forlatt ved parkeringsplass

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 21:27, onsdag 6 desember 2017

Sendt til Vennesla 2 minutter senere

Denne bilen har stått forlatt på parkingsplassen i bunnen av Hommelia feltet i 4 måneder. Parkeringsplassen er skiltet med 24 t. Eier er blitt opplyst om at den må fjernes ved flere tilfeller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter