Tilbake til alle rapporter

Trenger å brøyte lang bakke kjelsåsveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:27, tirsdag 13 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I lang bakke kjelsåsveien fra rema til brekkekrysset trengs brøyting. Dette er skolevei og jeg bruker veien med barnevogn hver dag. Dette er umulig nå pga mye snø. Ikke minst dumt at i nedre del står et skilt som brøytebilene kjører rundt. Man må altså ut i gata rundt den store skavlene, noe som er trafikkfarlig her hvor det er mye trafikk i rushen. Mannen min må bruke bæremeis for å komme til barnehagen, jeg kan ikke bruke denne pga helsemessige årsaker og tidsskjema i familien i hverdagen ryker disse dagene. Håper dere kan prioritere dette!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter