Tilbake til alle rapporter

Alt for mye snø,ingen har brøytet her. Umulig å kjøre ut eller inn!! Dette er ulovlig bor med mine foreldre som er gamle og syke om det skulle skje dem noe så sitter vi bare fast og får oss ingen vei.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 13:30, tirsdag 13 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har kommet mye snø nå i det siste og ingen brøyting. Umulig å kjøre bil inn eller ut Johan Castbergsvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter