Tilbake til alle rapporter

Manglende snørydding på fortau

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 15:42, tirsdag 13 februar 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fortauet fra Orkerød gata og bort til Jeløy kirke blir ikke ryddet for snø. Situasjonen gjentar seg år etter år.

Fotgjengere er henvist til å gå i en ganske smal veistripe, mellom parkerte og kjørende biler. Kirken har ofte store arrangementer der mange biler og fotgjengere skal til og fra samtidig. Det er aktiviteter for barn og unge der flere ganger i uka. Pensjonister er også en stor brukergruppe.

Kan dere prioritere opp dette fortauet på grunnlag av disse opplysningene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:56, tirsdag 13 mars 2018

  • Nå forsvinner vel snøen snart av seg selv.

    Publisert anonymt 15:56, tirsdag 13 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter