Tilbake til alle rapporter

Dypt hull på oppsiden av fartsdumpen. Er også et dypt hull i asfalten ca 10m lengre ned i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Christian Grevstad 20:21, tirsdag 13 mars 2018

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Hjulet på bilen smeller nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullene blir fikset i rekordfart :)

    Sendt inn av Christian Grevstad 19:22, tirsdag 17 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter