Tilbake til alle rapporter

Sandkasse

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 12:39, tirsdag 15 mai 2018

Sendt til Vennesla mindre enn et minutt senere

Sandkasse er ikke satt på plass igjen etter reprasjoner på vann/avløp i forbindelse med ras i fjor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:09, tirsdag 12 juni 2018

  • Ny sandkasse er bygd. Men sand har ikke kommet enda.

    Publisert anonymt 17:09, tirsdag 12 juni 2018

  • Ny sandkasse er på plass.

    Sendt inn av Geir helge Omland 22:03, torsdag 28 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter