Tilbake til alle rapporter

Jernrør stikker opp på fortau i Statråd Ihlensvei 67

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Lisbet Nederberg 14:06, tirsdag 15 mai 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Jernrør som er festet i asfalten på fortau utenfor hus nr 67 i Statsråd Ihlensvei på Strømmen. Dette er livsfarlig for syklister, gående, barnevogner m.m. som evt. kjører inn i dette røret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter