Tilbake til alle rapporter

Farsthumper er synket i mitdten av denne dumpen og bilen min tar nedi dumpen og bilister kjører på mottatt siden for og unngå og ta nedi mrd bilen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av John Helge Askeland 13:45, man. 9 juli 2018

Sendt til Karmøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Denne må fikses så ikkje bilene tar nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:13, man. 6 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:13, ons. 5 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:42, ons. 3 oktober 2018

  • Nå må de snart fikse dette.

    Sendt inn av John Helge Askeland 20:42, ons. 3 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:10, ons. 31 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter