Tilbake til alle rapporter

Sykkelvei skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Johan Rusaanes 15:36, mandag 9 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

For 2-3 år siden ble innformasjonsskiltet for sykkel som skal stå der hvor sykkelstien opp fra Kapermoen deler seg, til Kemner Ruudsvei og mot butikken, rivd ned. I fjor sommer satte jeg dette skiltet opp i gjenn, tidligere i sommer ble skiltet overmalt, og noen uker sener ble det rivd ned igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den oversendes veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 08:11, tirsdag 10 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter