Tilbake til alle rapporter

Nabo setter stadig overfylte bosspann utenfor andres hus, helt uavhengig av tømmedager. Fugler drar boss utover veien, nabo rydder ikke opp

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:16, onsdag 8 august 2018

Sendt til Bergen 3 minutter senere

Et hus i gaten setter overfylte bosspann 100 meter unna eget hus, uavhengig av tømmedager, og plukker ikke opp boss som fugler da drar ut av spannene. Foregått i flere måneder. De andre i gaten begynner å bli lei boss som flyter utenfor husene deres

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter