Tilbake til alle rapporter

Fortau i oppløsning

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Richard Liodden Sanders 15:28, onsdag 8 august 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Deler av fortauet på nordre side av Stadsing Dahls gate har gått i oppløsning. Slik har det vært svært lenge, men det ser ikke ut til at det blir utbedret. Dette må utbedres snarest mulig, slik at det er trygt å ferdes på fortauet. Bildet er tatt i krysset med Sigurd Bergs alle. Det er flere strekninger langs fylkesvegen som er ille.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter