Tilbake til alle rapporter

Mangler gangfelt-skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Roy 22:15, tir. 9 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 5 minutter senere

Skilt som viser at det er ganfelt er borte. Dette gangfeltet er svært dårlig opplyst/merket ifra før. Så da er skiltingen viktig. MÅ PÅ PLASS SNARSET!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:33, ons. 7 november 2018

  • Tidligere innrapportert feil var gatebelysning i Industriveien på Børøya. Da vei ned til Skretting.

    Sendt inn av Roy 16:33, ons. 7 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, ons. 5 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roy 19:05, onsdag 2 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter