Tilbake til alle rapporter

Klargjort for fotgjengerfelt i flere år

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:04, onsdag 10 oktober 2018

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Da denne veien ble laget, 12 - 15 år siden, ble det gjort klart for fotgjengere ved at fortauskantene på begge sider er nedfelt og det ble laget åpning i midtrabatten.

Fortsatt mangler de hvite stripene og skilt som markerer overgang, men gående og syklende oppfører seg som om dette feltet er eksisterende og at biler derfor skal stoppe.

Dette skaper farlige situasjoner, og det er rart dette ennå ikke er gjort noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter