Tilbake til alle rapporter

Trapp ødelagt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:27, onsdag 7 november 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Trappa i snarveien ned i enden av Wessels gt fra Møllenberg til Solsiden har vært ødelagt i lengre tid. Nå er det verre enn noen gang. Også fortau/gangvei ovenfor er i ferd med å gå i oppløsning. Særlig vinterstid er dette et problem. Denne snarveien er svært mye brukt, en av de viktigste for gående fra hele øvre del av Østbyen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter