Tilbake til alle rapporter

Forsøpling og lagring på lekeplass

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 16:55, onsdag 7 november 2018

Sendt til Flekkefjord 5 minutter senere

Ballplassen på årenesplatået blir brukt daglig til fotball og annen lek. Dessverre blir lekeplassen og brukt til lagring av tilhengere med båter og søppel. Noen av tilhengerne er plassert slik at de er til fare for ungene som spiller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter