Tilbake til alle rapporter

Snørydding / salting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Trond 06:19, ons. 5 desember 2018

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Her er det ikke vært noe tiltak på fortau eller veibane. Ikke lett og gå sikkert på dette fortauet. Dette var 5 des kl 0600.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding står over

    Publisert anonymt 10:28, mandag 14 januar 2019

  • Her er det ikke prioritert å brøyte til tross for at dette er en skolevei for mange barn, og mange biler som kjører her. Kjempeglatt. Denne veistubben blir sjeldent brøytet før vi klaget

    Publisert anonymt 10:32, mandag 14 januar 2019

  • Meldte i formiddag om manglende brøyting. Nå kl 1451 er det fortsatt ikke brøytet eller saltet

    Sendt inn av Elisabeth Jansen 14:54, mandag 14 januar 2019

  • I morgest kl 0725 ser det fortsatt slik ut i Bruskedalsreset ett og ett halvt døgn etter at det begynte å snø. Fortsatt har de ikke brøytet her. Det er utrolig dårlig, og med tanke på den isholke som kan komme når det begynner å regne så er det livsfarlig skolevei og kjører. Her bør dere få ut de ansvarlige så raskt som mulig, og høre hvorfor alltid denne veien blir "glemt"

    Publisert anonymt 07:34, tirsdag 15 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter