Tilbake til alle rapporter

Glatt veg. Detter skuleveg til mange barn i området samt tilkomstveg til bolighus og barnehage.Må strøast før helga.Er strødd lenger oppe men stoppar plutselig før skogen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av are flattun 10:22, fredag 11 januar 2019

Sendt til Voss og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Glatt vegbane grunna nedbør og tettpakka snø.Glasert vegbane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter