Tilbake til alle rapporter

Gatelys faller snart ned

Rapportert i kategorien Gatelys av Stig-Esben Olsen 21:24, søndag

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelys 808380 er løst og lyser i feil retning. Lyset blender når man kommer kjørende oppover Ospedalen. Det er langt unna, men det er faktisk sjenerende. Uansett er lyset løst. Det bør sikres og rettes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter