Tilbake til alle rapporter

Snø-isklumper i gangveien.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Elin Karlsen 12:43, torsdag 14 mars 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hovedveien er skrapet og alt,snø og is er slengt oppi gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, dette er videresendt vår entreprenør. Mvh. Hamar kommune

    Publisert anonymt 13:07, torsdag 14 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Elin Karlsen 13:14, torsdag 11 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter