Tilbake til alle rapporter

Rekkverk uten funksjon

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Arne G Hallheim 13:28, søndag 14 april 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Rekkverket har lagt seg helt etter gatelys-graving. Ønsker at det blir rettet opp slik som et par hundre meter lenger opp i gata, der ble det veldig bra.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei og takk for henvendelse vi ser på dette over påska.

    Publisert anonymt 08:30, tirsdag 16 april 2019, markert som fikset

  • Teknisk etat er nok opptatt med vårpuss rundt omkring, vi får håpe på bedre tider etter mai.

    Sendt inn av Arne G Hallheim 18:56, søndag 12 mai 2019, åpnet på nytt

  • Hei og takk fro henvendelse. Jo, saken er registrert inn hos oss, og mannskap på uteavdelingen tar denne når de har ledig mannskap og utstyr.

    Mvh

    Publisert anonymt 08:46, mandag 13 mai 2019, markert som fikset

  • Avventer fortsatt kommunens mannskap.

    Sendt inn av Arne G Hallheim 09:05, tirsdag 11 juni 2019

  • Vi tar dette når vi har ledig mannskap. Det er mye å gjøre for øyeblikket.

    Publisert anonymt 11:00, tirsdag 11 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter