Tilbake til alle rapporter

Tagging

Rapportert i kategorien Graffiti/tagging av Liv Berit Milsem Almli Stubne 20:44, onsdag 15 mai 2019

Sendt til Bærum mindre enn et minutt senere

Hei, på Toppåsjordet står det en "strømboks" som er tagget. Vi beboere på Toppåsjordet setter pris på om den blir rengjort.

Mvh Liv Berit Almli Stubne, Toppåsjordet 8, 1352 Kolsås

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter