Tilbake til alle rapporter

Stort og dypt hull midt på veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Morten 16:14, mandag 10 juni 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Stort og dypt hull som har vært siden snøen forsvant. Ca. 1 meter langt og halv meter bred og ca 10 - 15 cm dypt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:53, tirsdag 16 juli 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Morten 01:29, onsdag 14 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter