Tilbake til alle rapporter

Dårlig gangveg, med hull og sprekker

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Heidi Monsen 22:50, tirsdag 11 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 5 minutter senere

Dårlig gangveg, med hull og lange, dype sprekker. Veien er også veldig buet oppover. Veldig skummelt for små syklister. Den har vært slik i flere år, og blir verre og verre for hver vinter som går. Vegen ble asfaltert opp igjen sommeren 18, men gangvegen står igjen i like dårlig forfatning. Mange skoleelever bruker denne gangvegen daglig, så det bør prioriteres å fikse dette!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:12, onsdag 10 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter