Tilbake til alle rapporter

Slitte skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 00:08, torsdag 11 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 1 minutt senere

I Morterudvegen (Fv115) er det to veldig slitte og nesten uleselige skilt som varsler at 60 sonen oppheves. Dette er i retning Reinsvoll etter rundkjøringen. Er nok behov for en utskiftning av de etter hvert. Bildene viser et av skiltene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter