Tilbake til alle rapporter

Dårlig drenering i gaten, vann renner inn mot hus

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av thor marti franksson 19:03, mandag 7 oktober 2019

Sendt til Kristiansund 1 minutt senere

Det virker som det er dårlig drenering i gaten. Vann renner fra veien og inn på min tomt, og det blir ekstra fuktpåskjenning mot kjellerveggen på huset.. I tillegg er grusen utenfor huset er våt i noen dager etter regnskyll. Jeg håper det er noe kommunen kan ta ansvar for. Bildet viser hvordan vannet renner inn på tomten langs grusen. Det renner også en del vann inn mot huset via plenen til høyre for bildet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter