Tilbake til alle rapporter

10 cm dypt hull. 2x1,5m nederst i Granfossbakken ut mot vollsveien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:46, torsdag 7 november 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har vært hull i veien i over ett år. Mener også at jeg har meldt inn saken før, men ingenting er skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter