Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Einar Jerstad 21:25, man. 30 januar 2012

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Nederste gatelys på venstre side av veien er slukket

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:49, tir. 28 februar 2012

  • Saken ble løst svært raskt.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Alf Einar Jerstad 15:49, tir. 28 februar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?