Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ole Edvard Winther 23:57, man. 28 mai 2012

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Riksvei 87 fra E6 inn mot skjold og riksvei 857 fra skjold mot E6 er av utrolig dårlig standrad. Huller og "grøfter" i asfalten gjør veien en fare for skade på kjøertøy og ulykker. Enkelte steder må man ligge i motsatt kjørefelt for å ikke skrape understellet av bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:39, tir. 26 juni 2012

  • Hull ble ganske kjapt tettet med ny asfalt og veien er bedre å kjøre på. Den er fortsatt ikke bra, men ytterligere forbedringer trur jeg vil krever kreve mye stort arbeid.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ole Edvard Winther 23:39, tir. 26 juni 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?