Tilbake til alle rapporter

Mørklagte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Stine Todal 22:59, tir. 18 september 2012

Sendt til Aure og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det er mørkt i flere gatelys på Gullstein, fra "gammelbutikken" og opp til legekontoret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:40, fre. 19 oktober 2012

  • Hverken sett eller hørt noe mer i denne saken...

    Sendt inn av Stine Todal 23:40, fre. 19 oktober 2012

  • Still open, via questionnaire, 21:57, søn. 25 november 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?