Tilbake til alle rapporter

Hull i fortau/gang- og sykkelsti i Liknes sentrum

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne 13:09, tir. 23 oktober 2012

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er i Liknes sentrum flere røde belegningsstein som det er hull i. Spesielt langs kirkegårdsmuren. Dette må fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?