Tilbake til alle rapporter

Vannlekkasje?

Rapportert i kategorien Vannforsyning anonymt 21:13, tir. 13 november 2012 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Austevoll 2 minutter senere

I sti (ikke asfaltert vei) fra Moldbakken 9a ned til nr 9 har det de siste mnd. kommet unormalt mye vann lokalisert fra ca. en tredjedel nedi stien. Det er ikke overflatevann fra den asfalterte veien ovenfor som renner ned, men det kommer opp fra jorda. Det virker som mengden vann er proporsjonal med regnmengden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:22, man. 17 desember 2012

  • Sendte inn rapport uten at kartet fungerte. Det førte til at problemet ble rapportert til Austevoll kommune istedenfor til Bergen kommune, selv om jeg oppga adresse for problemet.

    Publisert anonymt 16:22, man. 17 desember 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?