Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vivian Djupnes 10:20, fre. 16 november 2012

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Fint hvis dere kan fikse gatelyset i Vangen. Dette har vært i stykker ei god stund nå, og i mørketida bør den virke. Er ikke så mye lys i hele gata ellers heller...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:45, fre. 14 desember 2012

  • Still open, via questionnaire, 15:08, lør. 12 januar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?