Tilbake til alle rapporter

Sløkt gatelykt

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Kyrre Aasen Rogne 20:46, ons. 12 desember 2012

Sendt til Haram og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Lyser av og til

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?