Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Arne Tollefshagen 09:38, ons. 9 januar 2013 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Tolga 1 minutt senere

Defekt gatelys ved Jonsbu i VIngelen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:34, ons. 6 februar 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Per Arne Tollefshagen 15:34, ons. 6 februar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?